piątek, 10 lipca 2015

Miedź Legnica stawia na piłkarzy z listy oskarżonych/skazanych za ustawianie meczów

Miedź Legnica ogłosiła, że jej nowym zawodnikiem zostaje Łukasz G. Ten piłkarz oskarżony jest o udział w ustawianiu meczów GKS Bełchatów - proces trwa. Został już ukarany przez KD PZPN.

To nie jedyny piłkarz w Miedzi oskarżony o ustawianie meczów GKS. Aleksander P. został już nawet skazany przez sąd w Bełchatowie.

Poza tym w Miedzi grają:
Grzegorz B. - oskarżony o ustawianie meczów w Zagłębiu Lubin w grudniu 2011Dobrowolnie poddał się karze i został skazany. Został też zdyskwalifikowany przez KD PZPN za korupcję.
Michał S. - skazany za udział w ustawieniu meczu Zagłębia Lubin z Cracovią;
Marek G. - b. piłkarz Górnika Polkowice - skazany za udział w ustawianiu meczów tego klubu;
Wojciech Ł. - oskarżony przez wrocławską prokuraturę apelacyjną o udział w ustawianiu meczów Zagłębia Lubin  i już skazany przez wrocławski sąd.

korupcja w Miedzi Legnica - kalendarium

Dodatkowo w krakowskim sądzie czeka na rozpoczęcie proces ws. ustawiania meczów m.in. przez Miedź Legnicę. Oskarżeni są dwaj b. działacze klubu.


Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!