środa, 16 września 2009

PAP: Jarosław Lato przyznał się do korupcji!

Ostatni raz bawię się w spekulacje dotyczące osób, które same się zgłaszają do prokuratury i zeznają/wyjaśniają ws. korupcji w polskim futbolu. Po artykule w Przeglądzie Sportowym (czytaj tutaj) pisałem dzisiaj o Jarosławie Lacie i dziwnych doniesieniach na jego temat.

Grzegorz N. odchodzi z Arki Gdynia

Zatrzymany pod koniec sierpnia piłkarz Grzegorz N. odchodzi z Arki Gdynia. Dzisiaj klub wydał oświadczenie w tej sprawie.

Jerzy E. junior: jestem niewinny

Rozpoczęło się karanie ludzi oskarżonych o ustawianie meczów Korony Kielce w sezonie 2003/2004. Skazano na razie 7 z 28 osób, które dobrowolnie poddały się karze (czytaj tutaj i tutaj). Tymczasem na 23 września rozpocznie się główna część procesu. Na ławie oskarżonych zasiądzie m.in. Jerzy E. junior - syn byłego trenera reprezentacji.

Są apelacje od wyroku ws. Arki Gdynia!

Do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu trafiły apelacje dotyczące wyroku ws. korupcji w Arce Gdynia (tu czytaj o wyrokach). Prokuratura odwołała się od wszystkich orzeczeń.

Kolejne wyroki za korupcję w Koronie Kielce

O wyrokach ws. Dariusza W. i Andrzeja W. już informowaliśmy (czytaj tutaj), teraz czas na kolejne orzeczenia.

Za co Polonia Warszawa chce wyrzucić Jarosława Latę?

Przegląd Sportowy napisał dzisiaj, że Jarosław Lato przestanie być piłkarzem Polonii Warszawa (czytaj tutaj)! Pozostaje tylko pytanie za co piłkarz ma zostać wyrzucony z klubu i na jakiej podstawie!

Pierwszy wyrok ws. korupcji w Koronie Kielce!

Kielecki Sąd Rejonowy wydał pierwszy wyrok ws. korupcji w Koronie Kielce (o akcie oskarżenia czytaj tutaj). Dzisiaj zostali skazani Dariusz W. i Andrzej W. - byli szkoleniowcy klubu (relacje z wyroku czytaj tutaj)

Dariusz W. i Andrzej W. skazani!

Powinno się już rozpocząć. Relacja będzie trudna bo ja we Wrocławiu, sąd w Kielcach, ale spróbujemy 8-)