środa, 15 kwietnia 2009

Przesłuchania Grzegorza K. i Mariusza P. przerwane

We wrocławskiej prokuraturze apelacyjnej przerwano po południu przesłuchanie dwóch zatrzymanych podejrzanych o korupcję w polskim futbolu. Zarzuty usłyszeli dzisiaj były sędzia Mariusz P. oraz były piłkarz Wisły Kraków i Pogoni Szczecin Grzegorz K. 

Grzegorz K. zatrzymany!

Grzegorz K. były piłkarz m.in. Wisły Kraków, Pogoni Szczecin, Świtu Nowy Dwór, Kmity Zabierzów i Zagłębia Sosnowiec zatrzymany przez policję. To czwarta dzisiaj osoba zatrzymana pod zarzutem korupcji w polskim futbolu.

Były bramkarz Wisły Kraków zatrzymany!

Wrocławska policja zatrzymała Artura S. - byłego bramkarza m.in. Wisły Kraków. Mężczyzna został już przewieziony do Wrocławia. Nie wiadomo jeszcze czy zarzuty usłyszy dzisiaj czy jutro.
Artur S. grał wcześniej też w Polonii Warszawa, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Koronie Kielce i Kmicie Zabierzów.

200 zatrzymanie!

Kolejne dwie osoby podejrzane o korupcję w polskim futbolu zatrzymali funkcjonariusze wrocławskiego CBA. Są to były sędzia Mariusz P. z Radomia oraz obserwator PZPN Piotr K. z województwa podkarpackiego. Tym samym liczba zatrzymanych podejrzewanych o ustawianie meczów wzrosła w tym śledztwie do 200!

Zarzeczny: sprawdzić w kadrze Ujka

Dzisiejsza Polska zamieszcza felieton Pawła Zarzecznego na temat finału Pucharu Polski, który zaplanowano na 6 czerwca. A jak wszyscy wiemy kadra Leo Beenhakkera wyjeżdża wówczas na zgrupowanie do RPA.