środa, 28 stycznia 2009

Nieuczciwi dziennikarze

Niestety po raz kolejny zdarza się, że ktoś korzysta z informacji zamieszczonych na moim blogu nie powołując się na źródło. To nazywam wprost złodziejstwem.

Zarzuty dla b. działacza Unii Janikowo

37 zarzutów postawiła wrocławska prokuratura krajowa zatrzymanemu wczoraj przez CBA burmistrzowi Janikowa, byłemu członkowi zarządu miejscowego klubu piłkarskiego Unia. Andrzej B. po trwającym pięć godzin przesłuchaniu został zwolniony do domu.

Kończy się proces dotyczący korupcji w Arce Gdynia

Kilkunastu świadków przesłuchał dzisiaj wrocławski sąd w procesie dotyczącym korupcji w Arce Gdynia (o akcie oskarżenia w tej sprawie więcej tutaj). Żaden z nich jednak nie wniósł nic szczególnego do sprawy.

Zatrzymany b. trener Unii Janikowo

Andrzej W. - były trener trzecioligowej Unii Janikowo zatrzymany przez CBA. Prokuratura podejrzewa go o udział w ustawieniu kilkunastu meczów w sezonie 2003/2004.

Andrzej B. dziś usłyszy zarzuty

Dla żądnych aktualnych wiadomości. Były członek zarządu Unii Janików, a obecnie burmistrz tej miejscowości został o godz. 10.00 doprowadzony do Prokuratury Krajowej we Wrocławiu. Przed wejściem nie odpowiedział na żadne z moich pytań. Ale minę miał coraz bardziej płaczliwą. Teraz jest przesłuchiwany. Szczegóły dotyczące zarzutów śledczy ujawnią po południu.