środa, 3 czerwca 2009

Cztery zarzuty dla Grzegorza K.

Cztery zarzuty korupcyjne postawiła wrocławska Prokuratura Apelacyjna byłemu pilkarzowi, a teraz działaczowi klubowemu Grzegorzowi K. Dotyczą one ustawiania meczów trzecioligowych w sezonie 2005/2006.

Mężczyzna, zatrzymany rano przez CBA złożył wyjaśnienia i został zwolniony do domu. Musi jednak zapłacić 10 tysięcy złotych kaucji, zastosowano też wobec niego dozór policyjny. To 231 osoba, która usłyszała zarzuty dotyczące ustawiania meczów.

W czwartek będą przesłuchiwani i usłyszą zarzuty dwaj inni dzisiaj zatrzymani - sędzia pierwszoligowy Dariusz G. i były obserwator PZPN, a teraz instruktor kolegium szkolenia sędziów w świętokrzyskim PZPN Ryszard L.

 Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć! 

231. podejrzany: Grzegorz K. przesłuchiwany

Były piłkarz, a teraz działacz piłkarski zatrzymany rano przez CBA w Małopolsce jest już przesłuchiwany i usłyszał zarzuty. Prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu nie ujawnia jednak jeszcze żadnych szczegółów w tej sprawie. Pierwsze informacje będą znane po zakończeniu przesłuchania.

Kolejni zatrzymani przez CBA

Agenci CBA zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzewane o korupcję w polskim futbolu. Są to Ryszard L., były obserwator PZPN, a teraz instruktora szkolenia sędziów w świętokrzyskim PZPN oraz Grzegorz K. były piłkarz, a teraz działacz klubowy.

Sędzia Dariusz G. zatrzymany

Pierwszoligowy sędzia piłkarski z Podlasia zatrzymany w Suwałkach przez wrocławskich. Dariusz G. jest podejrzewany o korupcję.