środa, 8 kwietnia 2009

Zarzuty dla sędziego Dariusza G.

Jeden zarzut dotyczący przyjęcia co najmniej tysiąca złotych łapówki postawiła wrocławska prokuratura apelacyjna zatrzymanemu wczoraj w Gdańsku przez policję byłemu trzecioligowemu sędziemu. Dariusz G. przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia.

Andrzej P. już z zarzutami, ale zwolniony do domu

Zarzuty przywłaszczenia 13 milionów złotych postawiła wrocławska prokuratura apelacyjna byłemu prezesowi i współwłaścicielowi Widzewa Łódź. Andrzej P. po przesłuchaniu i złożeniu wyjaśnień został zwolniony do domu. Musi jednak zapłacić 80 tysięcy złotych kaucji i zgłaszać się na policję.

Zarzuty dla byłego prezesa Widzewa Łódź

Zarzuty przywłaszczenia wielu milionów złotych postawiła wrocławska prokuratura byłemu prezesowi i współwłaścicielowi Widzewa Łódź. Andrzej P. zgłosił się rano na przesłuchanie.

Kolejne zatrzymania ws korupcji w polskim futbolu

Kolejne dwie osoby zatrzymane za korupcję w sporcie. Są to 3l-letni były sędzia piłkarski z Pomorza oraz 60-letni były szef Kolegium Sędziów z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Obaj mają usłyszeć zarzuty korupcji. To 197 i 198 osoba zatrzymana w śledztwie dotyczącym korupcji w polskim futbolu. Nie wliczamy w to wątku gospodarczego i śledztwa dotyczącego Polaru Wrocław.