poniedziałek, 8 sierpnia 2011

Inkopax Wrocław

Na informacje o tym klubie natrafiłem spisując wyjaśnienia sędziego asystenta z Opola Mirosława Kamińskiego. Opowiada on Inkopaxie przy okazji opisywania swoich kontaktów z trenerem Grzegorzem Kowalskim. Nazwiska wymieniam bo wydarzenia dotyczą wydarzenia sprzed 1 lipca 2003 roku. 


"Pamiętam także drugą sytuację związaną z Grzegorzem Kowalskim. To było w czasie gdy był on trenerem Inkopaxu. Byłem asystentem sędziego Wolaka w meczu Inkopaxu z Polonią Bytom. Przed meczem zadzwonił do mnie lub podszedł na obiekcie Kowalski i zaproponował 3 tys. zł. za zwycięstwo Inkopaxu. Inkopax jednak przegrał 3:1 i pieniędzy nie dostaliśmy. Przed meczem jak zwykle powiedziałem o tym Wolakowi i jak zwykle nie wtajemniczaliśmy w układ drugiego asystenta".

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!