środa, 29 kwietnia 2009

Uchylona kara ws. Jagiellonii Białystok!

Związkowy Trybunał PZPN uchylił karę degradacji nałożoną przez Wydział Dyscypliny na Jagiellonię Białystok. Klub został natomiast ukarany 10 punktami karnymi i grzywną w wysokości 300 tys. zł. 100 tys. zostanie przekazane Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, 200 tys. fundacji wspierającej zakład niewidomych w podwarszawskich Laskach - podała PAP.

Dziś decyzja w sprawie Jagielloni Białystok

W siedzibie PZPN rozpoczęło się posiedzenie Związkowego Trybunału Piłkarskiego, który podejmie decyzję w sprawie odwołania występującej w ekstraklasie Jagiellonii Białystok od decyzji Wydziału Dyscypliny o karnej degradacji o jedną klasę rozgrywkową za działania korupcyjne - podała Polska Agencja Prasowa.

Zarzuty dla Wiesława W.


Kilka tysięcy złotych łapówki miał przyjąć obserwator PZPN Wiesław W., któremu zarzuty postawiła dzisiaj wrocławska prokuratura. Do korupcji miało dojść w sezonie 2003/2004 w meczu trzecioligowym.

Zatrzymany sędzia piłkarski

To już prawdziwa obława na nieuczciwych sędziów. Dzisiaj CBA zatrzymało kolejnego arbitra. Tym razem z województwa podkarpackiego. Wiesław B. został zatrzymany pod Biłgorajem i jeszcze dzisiaj będzie dowiedziony do Wrocławia, gdzie usłyszy zarzuty korupcyjne.