niedziela, 20 maja 2012

Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola to jeden z tych klubów, w sprawie którego śledztwo jeszcze trwa. Oto informacje zebrane na moim blogu na temat tego klubu.

5 listopada 2015 - b. sędzia Albert S. prawomocnie skazany
16 września 2015 - Albert S. skazany za ustawienie meczu Stali SW
09 lutego 2014 - sędzia oskarżony o udział w ustawieniu meczu Stali SW 
19 kwietnia 2011 - zarzuty dla b. kierownika Stali Stalowa Wola - czytaj.
10 stycznia 2009 -Kolejarz Stróże sprzedał mecz Stali? - czytaj.

WYJAŚNIENIA OSKARŻONYCH:

B. sędzia liniowy Adam K.:
Byłem również sędzią meczu Stal Stalowa Wola - Hetman Zamość z 17 kwietnia 2004. (...) Mecz wygrała Stal Stalowa Wola. Po meczu zostaliśmy zaproszeni przez działaczy Stali Stalowa Wola na kolację. W tej kolacji brało udział trzech działaczy i sędziowie. Podczas kolacji zapytałem się działaczy Stali gdzie jest obserwator. Oni powiedzieli, że pojechał z trenerem Stali do domu. Z ciekawości podczas kolacji zapytałem działaczy Stali czy dali pieniądze obserwatorowi. Odpowiedzieli, że dali pieniądze obserwatorowi. Powiedzieli, że obserwator był kolegą trenera Stali. Obserwatorem był U. z Krakowa. W przerwie meczu U. przyszedł do szatni i powiedział, że jestem nieobiektywny ponieważ za dużo gwiżdżę na korzyść Hetmana. Ze względu na to zachowanie U. później podczas kolacji pytałem działaczy Stali o to czy dali jakieś pieniądze U.

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!