czwartek, 10 lutego 2011

WD PZPN: Jacek Zieliński chce się dobrowolnie poddać karze za korupcję!

Były trener mistrzów Polski - Lecha Poznań chce się dobrowolnie poddać karze za korupcję! Jacek Zieliński złożył dzisiaj w Wydziale Dyscypliny PZPN wniosek o pół roku dyskwalifikacji w zawieszeniu na dwa lata!

Nie ma decyzji ws. Andrzeja B. "Małego Fryzjera"

Wydział Dyscypliny nie ogłosił dzisiaj decyzji ws. Andrzeja B. "Małego Fryzjera" podejrzanego o ustawienie ponad stu meczów piłkarskich, głównie trzecioligowych.

Obserwator PZPN Bogdan B. już po zarzutach

Wrocławska prokuratura apelacyjna postawiła zarzuty korupcyjne obserwatorowi PZPN Bogdanowi B. Mężczyzna został zatrzymany dzisiaj przez CBA.

Dziś decyzja ws. "Małego Fryzjera"! O co jest oskarżony Andrzej B.

Wydział dyscypliny PZPN ma dzisiaj podjąć decyzję o dyscyplinarnej karze dla Andrzeja B. pseudonim "Mały Fryzjer". Ponieważ związkowi działacze już od roku dumają nad tym jak ukarać trenera podejrzanego o ustawienie ponad stu meczów (czytaj tutaj)to chyba warto ujawnić wszystkie przestępstwa o które Andrzej B. został oskarżony:

Kolejne zatrzymanie CBA

CBA zatrzymało kolejnego podejrzanego o korupcję w polskim futbolu. Zarówno biuro jak i wrocławska prokuratura apelacyjna na razie nie udzielają żadnych informacji na ten temat.