czwartek, 10 lutego 2011

Nie ma decyzji ws. Andrzeja B. "Małego Fryzjera"

Wydział Dyscypliny nie ogłosił dzisiaj decyzji ws. Andrzeja B. "Małego Fryzjera" podejrzanego o ustawienie ponad stu meczów piłkarskich, głównie trzecioligowych.

Ogłoszenie decyzji zostało odroczone bo Andrzej B. - jak się okazało - jest chory i leży w szpitalu. "Dostaliśmy wniosek pełnomocnika trenera o odroczenie decyzji w tej sprawie. Mamy dostać potwierdzenie ze szpitala czerniakowskiego, że rzeczywiście Andrzej B. jest hospitalizowany"- tłumaczy Artur Jędrych - szef WD. Dzisiaj miała zostać ogłoszona decyzja ws. jego udziału w aferze korupcyjnej w Koronie Kielce, Motorze Lublin, Unii Janikowo i Kolejarzu Stróże (oskarżono go o prawie 80 przestępstw - wszystkie opisane znajdziecie tutaj). Postanowienie w tej sprawie odroczono do 3 marca.

Wydział Dyscypliny zajmuje się także rzekomym złamaniem przez Andrzeja B. nakazu powstrzymania się od trenowania drużyn ligowych. O tym, że trenuje on piłkarzy Hutnika Warszawa poinformował jako pierwszy NSport (czytaj tutaj). Także w tej sprawie WD ma dyskutować 3 marca.


Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu  

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!