sobota, 23 kwietnia 2011

Ceramika Opoczno

Ceramika Opoczno jest jednym z zaangażowanych w korupcję klubów. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do sądu, a wyroki wobec większości podejrzanych już zapadły. Za korupcję w Ceramice Opoczno, podobnie jak w Stasiaku Opoczno jak i KSZO Ostrowiec odpowiadali przede wszystkim Mariusz Ł. i Mirosław S. 

Miedź Legnica

 Miedź Legnica jest jednym z zaangażowanych w korupcję klubów. Akt oskarżenia w tej sprawie nie trafił jeszcze do sądu. Oto informacje na temat tego klubu, które pojawiły się w śledztwie. 

Nowe projekty blogu Piłkarska Mafia

Wykorzystując czas gdy ze śledztwa ws. korupcji w polskim futbolu wypływa nieco mniej informacji postanowiłem przygotować dwa nowe projekty. Żebyście nie myśleli, że nie pamiętam o tej sprawie 8-)

Pierwszy projekt dotyczy klubów. Przy okazji pisania o różnych wyjaśnieniach oskarżonych wpadłem na pomysł (szkoda, że tak późno) by zebrać w pojedynczych artykułach informacje o poszczególnych klubach. Pozwoli to ich kibicom i działaczom na kompleksowe zapoznanie się z tym jakie informacje na temat klubów znajdują się w śledztwie. Pierwszy artykulik dotyczy Ruchu Radzionków, bo akurat na pomysł ten wpadłem spisując wyjaśnienia sędziego Mariusza S. z Opola. Już wkrótce także informacje o Miedzi Legnicy. I tak po kolei postaram się opisywać poszczególne kluby.

Drugi projekt dotyczy list oskarżonych o korupcję. Na to pewnie też bardzo czekacie. Mam już zgromadzone niemal wszystkie nazwiska z wyjątkiem dwóch aktów oskarżenia. Później ta lista będzie uzupełniana też o wyroki. Ale to po kolei. W natłoku pracy zawodowej zapewne będzie to trwać długo, ale i końca śledztwa i procesów ws. korupcji w polskim futbolu nie widać...

Ruch Radzionków

Ruch Radzionków, to jeden z klubów, którego nazwa pojawia się w śledztwie dotyczącym korupcji w polskim futbolu. Oto informacje na temat tego klubu, które pojawiły się w czasie postępowania.