czwartek, 24 marca 2011

Nadal bez decyzji ws. Andrzeja B.

Wydział Dyscypliny PZPN po raz kolejny nie podjął decyzji ws. Andrzeja B. pseudonim Mały Fryzjer, według prokuratury jednego z czołowych pośredników zajmujących się ustawianiem meczów.

Kolejne dyskwalifikacje za korupcję

Wydział dyscypliny PZPN nałożył kolejne kary za korupcję na byłych piłkarzy RKS Radomsko. Chodzi o ustawienie meczu tej drużyny z Zagłębiem Lubin.

Zamieszany w korupcję w Polonii Warszawa

Jacek Zieliński został oficjalnie trenerem piłkarzy Polonii Warszawa. Dzisiaj podpisano kontrakt, na mocy którego Jacek Zieliński ma byc trenerem "Czarnych Koszul" do czerwca 2012 roku.

O udziale trenera w korupcyjnym procederze w Piaście Gliwice pisałem kilka dni temu. Tekst znajdziecie tutaj. Przypomnę więc tylko, że we wrześniu 2009 roku Polonia Warszawa rozstała się z Jarosławem Lato, o którego udziale w ustawianiu meczów napisała prasa. Klub wydał wówczas oświadczenie:
Klub rozwiązał kontrakt z piłkarzem z powodu jego korupcyjnych zachowań w przeszłości. KSP Polonia Warszawa nie chce mieć nic wspólnego z korupcją, dlatego była zmuszona rozwiązać kontrakt z zawodnikiem.

Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.