wtorek, 10 marca 2009

Powiew normalności

Kilka tygodni temu pisałem o tym, że niektórzy dziennikarze "ułatwiają sobie życie" czerpiąc informacje z tego bloga i podpisując swoimi nazwiskami. Miałem przy tym okazję przebyć żenującą rozmowę z szefem jednego z takich prasowych dziennikarzy z Północy, który szedł w zaparte i twierdził, że jego podwładny słyszał, co mówił jeden z zatrzymanych doprowadzany do prokuratury we Wrocławiu nie będąc na miejscu. Cóż...

Jest wniosek o aresztowanie Andrzeja G.

Wrocławska prokuratura krajowa chce aresztowania Andrzeja G. byłego właściciela Widzewa Łódź. Wniosek w tej sprawie trafił już do sądu.

Sędzia po przesłuchaniu zwolniony do domu

Robert J. - trzecioligowy sędzia piłkarski z Krakowa po przesłuchaniu został zwolniony do domu. Musi zapłacić 10 tysięcy złotych kaucji.

Nowe zatrzymania w wątku niegospodarności w Widzewie Łódź!

Dwie osoby związane w przeszłości z Widzew Łódź zatrzymane przez policjantów z CBŚ. Zatrzymani to - były właściciel Widzewa Andrzej G. oraz były prezes Jacek D. - dowiedział się nasz blog.

Zatrzymany sędzia piłkarski usłyszał zarzuty

Robert J. - trzecioligowy sędzia piłkarski z Krakowa zatrzymany przez agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego. To 191 podejrzany w aferze łapówkarskiej w polskim futbolu badanej przez wrocławską prokuraturę.