wtorek, 10 marca 2009

Powiew normalności

Kilka tygodni temu pisałem o tym, że niektórzy dziennikarze "ułatwiają sobie życie" czerpiąc informacje z tego bloga i podpisując swoimi nazwiskami. Miałem przy tym okazję przebyć żenującą rozmowę z szefem jednego z takich prasowych dziennikarzy z Północy, który szedł w zaparte i twierdził, że jego podwładny słyszał, co mówił jeden z zatrzymanych doprowadzany do prokuratury we Wrocławiu nie będąc na miejscu. Cóż...

Ale miałem o powiewie normalności napisać 8-) Bardzo mnie cieszy, że niektórzy docenili moją pracę i zaczynają podawać źródło. Od dawna robi to serwis 90minut (choć miło by było jakby link był aktywny) czy też toruńskie Nowości, a teraz dołączyły do tego serwisy TVN24 i Onet. Oczywiście powszechne jest to na dziesiątkach portali kibiców. I za to dziękuję. Dziękuję też za dobre słowa Romanowi Kołtoniowi w felietonie na Interii.


Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!