czwartek, 3 lutego 2011

Fryzjer wykluczony dożywotnio ze struktur PZPN

Na te decyzje trzeba było czekać kilka lat. Wydział dyscypliny PZPN dożywotnio wyrzucił ze swoich struktur dwóch czołowych bohaterów afery korupcyjnej w polskim futbolu.

W komunikacie wydanym po dzisiejszych obradach czytamy: "Wydział Dyscypliny PZPN zdecydował również o wykluczeniu ze struktur Polskiego Związku Piłki Nożnej Mariana Duszy i Ryszarda Forbricha, obwinionych o czyny korupcyjne".

Nadal nie ma decyzji ws. Andrzeja B.

Wydział Dyscypliny PZPN po raz kolejny nie ogłosił swojej decyzji ws. Andrzeja B. oskarżonego o korupcję w trzech klubach. Dzisiaj przesłuchał trzech zawodników Hutnika Warszawa, który to klub ma rzekomo trenować "Mały Fryzjer".

Hermes zdyskwalifikowany na rok

Piłkarz Jagiellonii Białystok Hermes Soares został zdyskwalifikowany na rok przez Wydział Dyscypliny PZPN za udział w tzw. aferze korupcyjnej - poinformowała Polska Agencja Prasowa. Zarzuty wobec piłkarza dotyczą gry w Koronie Kielce (tutaj czytaj o akcie oskarżenia).

Vuk Sotirovic przesłuchany w prokuraturze

Wrocławska Prokuratura Apelacyjna przesłuchała dzisiaj piłkarza Śląska Wrocław Vuka Sotirovica - dowiedział się blog Piłkarska Mafia. Chodzi o informacje ujawnione w grudniu przez Serba w Przeglądzie Sportowym jakoby miał propozycję korupcyjną (więcej tutaj).