poniedziałek, 4 maja 2015

Bezwzględna dyskwalifikacja dla b. piłkarza GKS Bełchatów!

Komisja Dyscyplinarna zdyskwalifikowała na rok i 2 miesiące byłego zawodnika GKS Bełchatów Marcina Ch. Orzeczenie nie jest prawomocne.  


Decyzja zapadła 30 kwietnia 2015.  Obecnemu zawodnikowi Limanovii przysługuje jeszcze apelacja do Najwyższej Komisji Odwoławczej. Marcin Ch. został oskarżony we wrześniu 2014. Miał uczestniczyć w ustawieniu 16 meczów. Nie przyznaje się do zarzutów. Jego proces ma się rozpocząć jutro.

Korupcja w GKS Bełchatów - kalendarium

Ukaranych dyscyplinarnie za korupcję w GKS Bełchatów zostało już sześć osób: były trener Mariusz K., który usłyszał najsurowszą karę - 5 lat dyskwalifikacjib. drugi trener Marek P., piłkarze Jacek K. i Aleksander P. , były bramkarz Łukasz S. oraz Łukasz G.

Pod koniec lutego rzecznik dyscyplinarny PZPN ostrzegł, że oskarżeni, którzy nie poddadzą się dobrowolnie karze dyscyplinarnej za korupcję będą karani dyskwalifikacjami bez zawieszenia.


Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!