czwartek, 26 lipca 2018

Apel "Super Expressu" do Andrzeja Woźniaka: Miej honor i odejdź!

"Super Express" bez owijania w bawełnę wskazuje jak złą decyzją jest powołanie Andrzeja Woźniaka na trenera bramkarzy reprezentacji Polski. Gazeta apeluje do zamieszanego w przeszłości w ustawianie meczów o rezygnacje z tego stanowiska. 


O planach zatrudnienia Woźniaka w reprezentacji pisałem dwa tygodnie temu. W poniedziałek okazało się, że niestety, mimo protestów wielu dziennikarzy i kibiców, prezes PZPN Zbigniew Boniek tę kandydaturę zatwierdził. Wzbudziło to oburzenie większości dziennikarzy. "Super Express" posunął się do apelu do Andrzeja Woźniaka o rezygnację:

Skoro Woźniak w czymś takim brał udział, to naszym zdaniem nie powinien nawet myśleć o pracy dla kadry. Nikt nie zabrania mu pracy w klubach, jeśli prywatni właściciele mają ochotę, niech go zatrudniają. Ale do kadry nie wchodzi się w brudnych butach czy rękawicach. Dlatego „Super Express” ma nadzieję, że Woźniak zachowa się honorowo i zrezygnuje z tej pracy. Innego dobrego wyjścia nie ma…
Przeczytaj cały artykuł w "Super Expressie"

Andrzej Woźniak dobrowolnie poddał się odpowiedzialności karnej za udział w ustawianiu meczów Korony Kielce we wrześniu 2009 roku. (więcej tutaj). Z koli Wydział Dyscypliny PZPN w 2011 ukarał byłego bramkarza reprezentacji Polski karą 4 lat dyskwalifikacji.

Korupcja w Koronie Kielce - czytaj więcej


Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu  

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!