środa, 16 marca 2016

Janusz Wójcik musi odcierpieć karę za ustawianie meczów do końca

Najwyższa Komisja Odwoławcza odrzuciła odwołanie b. trenera Świtu Nowy Dwór Mazowiecki od orzeczenia Komisji Dyscyplinarnej PZPN. Szkoleniowiec chciał od KD chciał darowania pozostałej do wykonania kary dyscyplinarnej. 


Janusz Wójcik za ustawianie meczów Świtu Nowy Dwór Mazowiecki został ukarany czteroletnią dyskwalifikacją przez Komisję Dyscyplinarną we wrześniu 2012. Oznacza to, że na powrót do trenowania musi czekać do września 2016.  Na wcześniejszy powrót nie zgodziła się najpierw KD PZPN, a teraz NKO.

Janusz Wójcik w listopadzie 2014 został skazany za ustawianie meczów Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, m.in. na dwuletni zakaz sprawowania funkcji trenera..

Korupcja w Świcie Nowy Dwór - kalendarium

Andrzej D. miał postawionych 15 zarzutów (tutaj znajdziecie je wszystkie).

Czytaj wyjaśnienia b. trenera Świtu NDM Janusza Wójcika

Janusz Wójcik został zatrzymany w październiku 2008, a w lipcu 2010 oskarżony o korupcjęCzytaj wyjaśnienia Janusza Wójcika  b. trenera Świtu NDM
Korupcja w Świcie Nowy Dwór - kalendarium

 Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!