wtorek, 3 marca 2015

Proces ws. korupcji w Radomiaku rozpoczęty. Wśród oskarżonych syn b. trenera reprezentacji

Przed Sądem Rejonowym w Radomiu rozpoczął się proces dotyczący korupcji w miejscowym Radomiaku. Jest szansa, że pod koniec marca sprawa zakończy się. 

Proces rozpoczął się jeszcze w ubiegłym roku. Na ławie oskarżonych zasiadają dwie osoby: Jerzy E. junior - były trener Radomiaka oraz były prezes klubu Wiesław P. Do tej pory sąd wysłuchał wyjaśnień oskarżonych, którzy nie przyznali się do zarzutów oraz głównych świadków. Na zaplanowanej na 30 marca rozprawie mają zostać przesłuchani trzej ostatni świadkowie.

Korupcja w Radomiaku Radom - kalendarium

Wrocławska prokuratura apelacyjna o korupcję w Radomiaku oskarżyła pod koniec 2013 cztery osoby. W marcu 2014 skazani zostali: b. kierownik drużyny Marek W. oraz b. piłkarz Gwardii Warszawa Maciej S., który miał przyjąć propozycję korupcyjną do Radomiaka.

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!