piątek, 24 października 2014

Kary dyscyplinarne za korupcję w Zagłębiu Sosnowiec. Wśród ukaranych Grzegorz K.

Komisja dyscyplinarna PZPN ukarała w czwartek (23.10.2014) za udział w ustawianiu meczów czterech byłych piłkarzy Zagłębia Sosnowiec. Komunikat w tej sprawie pojawił się dziś na stronie PZPN.


Korupcja w Zagłębiu Sosnowiec - kalendarium

KD ukarała:
1. Radosława B. karą 2 lat dyskwalifikacji w zawieszeniu na 3 lata oraz karą dodatkową w wysokości 3000 zł. (zakończył już karierę)
2. Tomasza S., karą 2 lat dyskwalifikacji w zawieszeniu na 3 lata oraz karą dodatkową w wysokości 4000 zł. (zakończył już karierę)
3. Grzegorza K., karą 2 lat dyskwalifikacji w zawieszeniu na 3 lata oraz karą dodatkową w wysokości 6000 zł. (obecnie jest trenerem bramkarzy w Jagiellonii Białystok)
4. Daniela T., karą 2 lat dyskwalifikacji w zawieszeniu na 3 lata oraz karą dodatkową w wysokości 3000 zł. (zakończył już karierę?)

 Jak ustawiało mecze Zagłębie Sosnowiec - czytaj szczegóły z aktu oskarżenia

Wszyscy ukarani zostali oskarżeni w listopadzie 2012.

 Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
 

Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!