piątek, 2 sierpnia 2019

Proces byłego sędziego z Poznania Adama K. Dziś mowy końcowe

Adam K. - b. sędzia z Poznania, sądzony w procesie dotyczącym tzw. gangu Fryzjera, skazany w procesie dotyczącym Arki Gdynia ma postawionych pięć zarzutów dotyczących meczów Pogoni Szczecin. Ponad pół roku temu sąd miał ogłosić wyrok w tej sprawie, ale jednak wznowił przewód sądowy i postanowił przesłuchać jeszcze kilku świadkówPod koniec czerwca Sąd Rejonowy Wrocław - Śródmieście przesłuchał byłego sędziego z Warszawy Krzysztofa W. i ponownie zamknął przewód sądowy (CZYTAJ WIĘCEJ). Dziś mają zostać powtórzone i ewentualnie uzupełnione mowy końcowe stron.  

Korupcja w Pogoni Szczecin - kalendarium 

Podczas mów końcowych, wygłoszonych w listopadzie ub. roku prokurator Robert Tomankiewicz zażądał dla oskarżonego roku i ośmiu miesięcy bezwzględnego więzienia, 21 tysięcy złotych grzywny, zwrotu przyjętych korzyści majątkowych, 7-letniego zakazu działania w profesjonalnym futbolu. Adam K. nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. 
 
  
Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu  
 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    
   


Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!