niedziela, 13 maja 2018

Futbolfejs: trzecioligowy sędzia dostał sześciocyfrową propozycję korupcyjną

Szokujące informacje portalu Futbolfejs. Jak pisze Dariusz Tuzimek - sędzia Kamil Baranowski z Siedlec dostał propozycję korupcyjną przed meczem trzecioligowym Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź.

Według portalu Futbolfejs arbiter poinformował o propozycji swoich przełożonych, ale ci nie odsunęli sędziego od meczu, a co zaskakujące - zaczął dostawać pogróżki.
Kamil Baranowski, jak pisze Dariusz Tuzimek, obawiając się o swoje zdrowie i życie odmówił wyjazdu na spotkanie. Miał też poinformować o groźbach policję.

Czytaj cały artykuł Dariusza Tuzimka

Dziennikarz nie pisze z czyjej strony miała paść propozycja korupcyjna. Widzew Łódź walczy o awans do II ligi, z kolei Tur o utrzymanie.

"Wierzymy, że także organy ścigania zrobią swoje. Nie można pozwolić by korupcyjna hydra znów podniosła głowę" - pisze Dariusz Tuzimek.

Sprawą ustawiania meczów przez Widzew Łódź zajmowała się przed laty wrocławska prokuratura, a pod koniec ub. roku zapadł w tej sprawie prawomocny wyrok.  

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu  

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!