sobota, 8 lipca 2017

Zakłady bukmacherskie. Postępowanie ws. meczów Górnika Zabrze

Rzecznik dyscyplinarny PZPN wszczął postępowanie sprawdzające ws. Górnika Zabrze. Adam Gilarski poinformował blog Piłkarska Mafia, że chodzi o podejrzenie niedozwolonych zakładów bukmacherskich. 

Rzecznik dyscyplinarny ściąga od zakładów bukmacherskich informacje dotyczące meczów Górnika Zabrze. Po ich przeanalizowaniu ma zdecydować czy ktoś (i kto) wpływał na przebieg meczów klubu, który awansował w tym roku do Ekstraklasy. Postępowanie ma się zakończyć pod koniec lipca tego roku.

Korupcja w Górniku Zabrze - czytaj więcej

Kilka tygodni temu prezes PZPN zwrócił uwagę na mecze Górnika Zabrze. Blog Piłkarska Mafia nie uzyskał jednak odpowiedzi na pytanie czy w związku z tymi podejrzeniami PZPN lub jego prezes złożyli zawiadomienie o przestępstwie. Natomiast postępowanie wszczął rzecznik dyscyplinarny.  

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu  

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze  


Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!