sobota, 11 października 2014

Jano Frohlich odchodzi z Sandecji Nowy Sącz, Piotr Reiss trenerem w III lidze

Różnie toczą się losy osób oskarżonych o korupcję. Były piłkarz GKS Bełchatów oskarżony o udział w ustawianiu meczów tego klubu odchodzi ze stanowiska dyrektora sportowego Sandecji Nowy Sącz, zaś były piłkarz Lecha Poznań, oskarżony o udział w ustawianiu meczów tego klubu zostaje trenerem.


O rozstaniu z oskarżonym miesiąc temu działaczem klub poinformował na swojej stronie internetowej. Nie podaje dlaczego podjęto taką decyzję, a informuje jedynie, że umowa została definitywnie rozwiązana.
Swoją drogą sama Sandecja Nowy Sącz także była zamieszana w korupcję. W październiku 2011 były działacz i piłkarz tego klubu zostali oskarżeni o korupcję. Obaj dobrowolnie poddali się odpowiedzialności karnej.  

Z kolei Piotr Reiss na swojej stronie internetowej poinformował o tym, że zostaje trenerem Tarnovii Tarnowo Podgórne. Klub potwierdził tę informację na swoim profilu na Facebooku.
Proces b. piłkarza Lecha, który dalej jest zatrudniony w tym klubie, toczy się przed wrocławskim sądem. 
Tymczasem śledztwo ws. korupcji w Lechu Poznań dalej trwa.Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.
Lista skazanych za korupcję
Lista ustawionych meczów

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze  

 Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc przeczytałeś/przeczytałaś ten artykuł do tego miejsca bo to zastanów się czy nie warto kliknąć kilka razy więcej w reklamy.