sobota, 14 grudnia 2013

Zbigniew Wójcik ukarany za korupcję!

Komisja dyscyplinarna PZPN ukarała byłego piłkarza Lecha Poznań karą dwóch lat dyskwalifikacji w zawieszeniu na trzy lata oraz karą pieniężną.


Były piłkarz został już skazany za udział w ustawianiu meczów Lecha Poznań. Poddał się bowiem dobrowolnie odpowiedzialności karnej. Chodzi o udział w ustawieniu meczu Świtu Nowy Dwór Mazowiecki z Lechem Poznań (22 maja 2004), Górnika Polkowice z Lechem Poznań (8 czerwca 2004Inni dwaj byli zawodnicy Kolejorza są sądzeni w normalnym trybie.

korupcja  Lechu Poznań - kalendarium

To pierwsza osoba ukarana za korupcję w Lechu Poznań, samego klubu PZPN nie będzie karał, dlatego, że gra on w Ekstraklasie na licencji Amiki Wronki. Postępowanie dyscyplinarne toczy się jeszcze wobec Piotra Reissa i Waldemara Krygera.

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  

Zobacz nasz profil na Facebooku  
Zobacz nasz profil na Twitterze    


Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc przeczytałeś/przeczytałaś ten artykuł do tego miejsca bo to zastanów się czy nie warto kliknąć kilka razy więcej w reklamy.