piątek, 16 września 2011

Kolejni sędziowie chcą się dobrowolnie poddać karze

Kolejni sędziowie oskarżeni w głównym wątku dotyczącym gangu Fryzjera (czytaj tutaj) chcą się dobrowolnie poddać karze. Wnioski w tej sprawie złożyli Dariusz G. i Krzysztof T. 


Obaj sędziowie asystenci mają postawione po dwa zarzuty (nie dotyczące działania w zorganizowanej grupie przestępczej), byli już skazani za korupcję w Arce Gdynia (czytaj tutaj). Początkowo nie chcieli się poddać karze, jednak zdecydowali się na wyrok bez procesu. Propozycje kar mają przedstawić 22 września (czwartek, godz. 9.30) na posiedzeniu Sądu Okręgowego we Wrocławiu.

Do tej pory karze poddało się i zostało skazanych 44 oskarżonych w tym wątku. Sprawa Wojciecha Sz. - byłego współwłaściciela Widzewa Łódź została skierowana do rozpatrzenia na normalnej rozprawie.

Lista osób dobrowolnie poddających się karze

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu  

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!