sobota, 16 maja 2009

Tomasz M. gra z Górnikiem Zabrze

Piłkarz Odry Wodzisław zaledwie kilka dni temu zatrzymany przez policję występuje dzisiaj w wyjściowym składzie swojej drużyny z Górnikiem Zabrze. Wczoraj w barwach Ruchu zagrał Ireneusz A. Szefom klubów nie przeszkadza, że ich zawodnicy są podejrzani o ustawianie meczów.

Tomasz M. i Ireneusz A. oraz ich kolega Jacek B. - (zwolniony dzień po postawieniu zarzutów przez Śląsk Wrocław - czytaj tutaj)) mieli uczestniczyć w ustawieniu w ciągu dwóch sezonów łącznie prawie 40 meczów (o zarzutach czytaj tutaj) Górnika Polkowice.

korupcja w Górniku Polkowice - czytaj więcej

Władze Odry Wodzisław i Ruchu Chorzów (o tym, że klub ten niegdyś kupował mecze mówił jeden z byłych obserwatorów PZPN - czytaj tutaj) nie były łaskawie wytłumaczyć kibicom swoich decyzji, tak jak kiedyś zrobiła to Jagiellonia Białystok w przypadku Hermesa (czytaj tutaj).

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!