wtorek, 21 października 2008

Zdzisław Kręcina z zarzutami!!

Zdzisław Kręcina - kandydat na szefa PZPN podejrzewany o nieprawidłowości gospodarcze. Wrocławska Prokuratura Krajowa postawi mu jutro oficjalnie zarzuty.
Zarzuty dla Kręciny są już przygotowane. Prokuratura podejrzewa go o wypłacenie zajętych przez komornika pieniędzy na rzecz jednego z polskich pierwszoligowych klubów. Chodziło o 320 tysięcy złotych, które miały trafić na konto Urzędu Skarbowego. W tym wątku śledztwa wrocławska prokuratura postawiła już zarzuty Eugeniuszowi Kolatorowi - wiceprezesowi PZPN i byłemu właścicielowi GKS Katowice. Mieli oni narazić związek na stratę prawie dwóch milionów złotych. Nowy prezes PZPN ma zostać wybrany 30 października. Oprócz Zdzisława Kręciny kandydują byli piłkarze Zbigniew Boniek, Grzegorz Lato (czytaj o jego problemach z prokuraturą tutaj) i Tomasz Jagodziński.

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu  

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!