środa, 24 lutego 2010

Dariusz Wdowczyk nadal na aucie

Jak podaje Polska Agencja Prasowa - Związkowy Trybunał Piłkarski odrzucił odwołanie Dariusza Wdowczyka od decyzji Wydziału Dyscypliny PZPN, który zdyskwalifikował go na siedem lat za udział w aferze korupcyjnej w klubie Korona Kielce.

"Odwołanie pana Wdowczyka zostało oddalone w całości jako bezzasadne. Pan Wdowczyk będzie mógł wrócić do piłki nożnej najwcześniej w kwietniu 2015 roku" - powiedział PAP przewodniczący Związkowego Trybunału Piłkarskiego Krzysztof Malinowski. Zaznaczył, że Wdowczykowi przysługuje jeszcze prawo odwołania się w ciągu 30 dni od tej decyzji do Trybunału Arbitrażowego przy Polskim Komitecie Olimpijskim.

Związkowy Trybunał Piłkarski rozpatrywał również odwołanie Andrzeja W. i podjął taką samą decyzję: odrzucił je jako bezzasadne.

Korupcja w Koronie Kielce - kalendarium

Czytaj o występie Dariusza Wdowczyka u Tomasza Lisa.
Czytaj o akcie oskarżenia ws. Korony Kielce.
Czytaj o wyroku dla Wdowczyka i Woźniaka.

 Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu  

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!