poniedziałek, 30 marca 2009

Janusz Wójcik w TVN 24

TVN24 od dwóch dni zajmuje się sprawą sobotniej porażki polskiej reprezentacji. Nie będę wnikał w poziom merytoryczny materiałów i pytań typu "Czy Leo Beenhakkera także powinniśmy traktować po ludzku?" bo nie od tego jest ten akurat blog (ale możecie o tym poczytać tutaj).

Najbardziej zbulwersowało mnie, że wczoraj na temat ewentualnego następcy trenera naszej reprezentacji wypowiadał się Janusz Wójcik, któremu wrocławska prokuratura postawiła osiem korupcyjnych zarzutów dotyczących wręczenia pół miliona złotych łapówek (czytaj więcej o tym tutaj)! Naprawdę "znamienity" fachowiec. Szkoda, że zabrakło wypowiedzi Dariusza W. (tu o akcie oskarżenia w jego sprawie). O pracy Artura Boruca mógłby się wypowiadać Andrzej W., niegdyś reprezentacyjny bramkarz (oskarżony w tej samej sprawie, co Dariusz W.)

Nie rozumiem kompletnie hipokryzji TVN24, która triumfalnie informuje o kolejnych zatrzymaniach, poświęca im wiele miejsca, a później bezwstydnie zamieszcza wypowiedzi jednego z podejrzanych.

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!