środa, 4 lutego 2009

Czesław Michniewicz w prokuraturze. Zarzuty dla Waldemara K.

Jeden z najbardziej znanych polskich trenerów Czesław Michniewicz w prokuraturze. Szkoleniowiec mógł się obawiać wizyty śledczych - wyprzedził ich i zgłosił się sam.

Trener został już przesłuchany. Śledczy nie postawili mu żadnych zarzutów - ujawnia prokurator Edward Zalewski. Nie chciał jednak mówić o szczegółach spotkania z byłym trenerem Lecha Poznań . Można było spekulować, że zainteresowanie nim będzie nieuchronne bo od kliku dni są zatrzymywani i przesłuchiwani piłkarze i działacze właśnie tego klubu. Czesław Michniewicz we wrześniu 2003 roku został trenerem Lecha Poznań, zdobył z nim Puchar i Superpuchar Polski. Zdobył też mistrzostwo Polski z Zagłębiem Lubin a teraz trenuje Arkę Gdynia. Poczytajcie co o swoim przesłuchaniu pisze na blogu Czesław Michniewicz.

korupcja  Lechu Poznań - kalendarium

Dzisiaj prokuratura postawił 4 zarzuty korupcyjne Waldemarowi K. byłemu piłkarzowi Lecha. Mężczyzna nie przyznał się do winy . Złożył obszerne wyjaśnienia i po przesłuchaniu został zwolniony do domu. Musi jednak zapłacić 100 tysięcy złotych kaucji, ma też zakaz opuszczania kraju .

Lista oskarżonych o korupcję w polskim futbolu.  
Lista skazanych za korupcję  
Lista ustawionych meczów  
Kto ustawił/próbował ustawić najwięcej meczów - zobacz listę
Mapa korupcji w polskim futbolu 

Zobacz nasz profil na Facebooku 
Zobacz nasz profil na Twitterze    

Reklamy, które widzicie od jakiegoś czasu na blogu nie sprawiają, że zarabiam jakieś duże pieniądze. Są to jednak pieniądze, które  pozwalają opłacić rozmowy telefoniczne lub bilety na pociąg, gdy zdobywam newsy na bloga. Jeżeli więc czytasz moje artykuły - na pewno warto kliknąć!